O nás

Naše zkušenost s výrobou a dodávkou výkonových transformátorů a dalších světově uznávaných produktů sahá až do roku 1923. Současným výrobním programem naší společnosti jsou jednofázové a třífázové výkonové transformátory, autotransformátory, pecní transformátory, trakční tlumivky pro použití v odvětví železničního průmyslu a také speciální reaktory.

Navazujeme na dědictví závodů Škoda. ETD transformátory jsou navrženy, vyrobeny, testovány a dodávány zákazníkům do celého světa. Kombinujeme tradici, moderní design a moderní technologii produktů. Veškeré transformátory jsou dodávány do místa určení a následně instalovány a testovány. Dodržujeme mezinárodní normy a technické specifikace.

Součástí našeho závodu je i Elektrotechnická zkušebna, která nabízí široký rozsah akreditovaných a neakreditovaných zkoušek.

Organizační struktura

Představenstvo

Alexey Kishko, předseda

Veronika Domnina, člen

Dozorčí rada

Zdenek Kopáčik, předseda

Michal Brůha, člen rady

Roman Choc, člen rady

Generální ředitel

Roman Choc

 

Obchod

Milan Keller, ředitel

 

Logistika a nákup

 

 

Přejete-li si nás kontaktovat, prosím přejděte na sekci Kontakty

Fakta

Průměrná roční kapacita

2 400 – 2 800 MVA

Výrobní plocha

Celková plocha závodu je 25 400 m2 -  z toho 11 600 m2 je plocha výrobní, skladové prostory jsou 8 500 m2, logistika je 10 500 m2, zvyšok administratíva. Další prostory jsou v případě potřeby k dispozici v dalších budovách ve vlastnictví ETD. V případě zájmu můžeme tyto prostory i pronajmout. V případě Vašeho zájmu prosíme o poptávku.

Kancelářské prostory

Dalších 5 000 m2 se používá jako kancelářské prostory.

Počet zaměstnanců

Celkový počet zaměstnanců je 194, z toho je 120 výrobních zaměstnanců  a 74 nevýrobních. Náš tým nabízí 45 zkušených elektro inženýrů.

Obchod

Většina našich klientů pochází ze zahraničí. 65% naší produkce se vyváží. Zároveň jsme lídrem na trhu vnitrostátní produkce.

Historie

Jako bývalá společnost Škoda, jsme hrdi na tradici výroby a dodávky výkonových transformátorů a dalších světově uznávaných produktů. Tato tradice sahá až do roku 1923. Naše továrna se nachází v původním cihlovém areálu továren Škoda. Tento prostor vznikl v letech 1918 – 1919 v části Doudlevce města Plzeň v blízkosti Prahy.

Naše produkce byla zahájena v roce 1921 a zahrnovala technické návrhy a výrobu velkých zařízení do elektrotechnického průmyslu. První transformátor byl vyroben v roce 1965. Tento transformátor byl trakčního typu. Následovalo rozhodnutí upustit od široké škály produktů a zaměřit se na výrobu transformátorů, tlumivek a reaktorů.

Od roku 2004 je společnost ETD TRANSFORMÁTORY hrdým členem holdingu International BEZ Group, se sídlem v Bratislavě, Slovenské republice. International BEZ Group je silná společnost v oblasti výroby transformátorů ve střední Evropě, která kombinuje odbornou znalost několika předních výrobců transformátorů v jedné skupině.

Kvalita a certifikáty

Společnost ETD TRANSFORMÁTORY a.s. je tradičním významným výrobcem a dodavatelem kvalitních a spolehlivých výkonových transformátorů a dalších výrobků a služeb z oboru elektrických netočivých strojů pro energetiku, průmysl a železniční dopravu.

Nejvyššími prioritami společnosti jsou kvalita výrobků a služeb, ochrana životního prostředí, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, spokojenost zákazníků, vlastníků, zaměstnanců, dodavatelů a celé společnosti.

Společnost má zavedený integrovaný systém řízení s certifikací dle norem EN ISO 9001, EN ISO 14001, BS OHSAS 18001, EN ISO 3834-2.

Naši Politiku integrovaného systému řízení naleznete zde.

Rozsah našeho integrovaného systému řízení naleznete zde.

 

Důležité certifikáty a osvědčení

Certifikát pro systém managementu kvality dle EN ISO 9001:2008

Certifikát pro environmentální systém managementu dle EN ISO 14001:2004

Certifikát pro systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle BS OHSAS 18001:2007

Certifikát pro systém kvality svařování dle ISO 3834-2:2005

Osvědčení o akreditaci pro Elektrotechnickou zkušebnu (L1526) dle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005

Osvědčení o způsobilosti ke zkušební činnosti Zkušebny E 11

Osvědčení o způsobilosti dodavatele Českých drah

 

Uvedené certifikáty a osvědčení jsou k dispozici na záložce Ke stažení.

 

Volná místa

V současné době hledáme nové kolegy na tyto pozice:

Normovač

Náplň práce:

Vývoj a implementace pracovních norem při výrobě dílů a součástí transformátorů. Tvorba časových standardů pro doplňkové a jednorázové práce související s odchylkou od technologických procesů. Analýza stavu norem, míry platnosti a aktuality norem, práce na zlepšení jejich kvality a zajištění stejného napětí v normách na podobných úkolech prováděných za stejných organizačních a technických podmínek. Analýza stávajících standardů s cílem identifikovat zastaralé standardy, práce na jejich včasném nahrazení novými, progresivnějšími, vzhledem k postupné implementaci nových organizačních a technických opatření. Včasné úpravy norem při změně organizačních a technických podmínek výroby. Prošetřit úroveň dodržování norem, přímo na pracovištích zkoumat rozsah a příčiny odchylek skutečného pracovního zatížení od normativního, podílet se na přípravě návrhů na vytvoření nezbytných podmínek pro všechny zaměstnance k zvládnutí standardů pracovního zatížení. Školení ve zvládnutí nově zavedených norem. Zjištění časových ztrát během pracovní doby a zkoumání příčin ztrát, vypracování návrhů na jejich odstranění. Řízení práci na studiu a analýze pracovních procesů, využití pracovní doby, pracovních podmínek, organizace a údržby pracovišť

Požadujeme:

VŠ technického zaměření, praxe v oboru aspoň 3 roky, schopnost orientace ve výkresové dokumentaci, znalost AJ, spolehlivost, systémovost, zaměření na výsledky, schopnost pracovat v týmu nebo i samostatně, znalost práce s PC (MS Office)

 Nabízíme:

roustoucí a dynamickou společnost, odměny za výkon, benefity, další vzdělávání